Celosvětový Instagram sraz v Brně / 21. března 2015
IGLife.cz – Instagram magazín

Při příležitosti jedenáctého celosvětového Instagram srazu, pořádáme další sraz českého Instagramu. Zveme vás na první Instameet v Brně! Celá akce proběhne v sobotu 21. března 2015 v krásném přírodním prostředí Mariánského údolí. Na účastníky čeká trasa Mariánským údolím – kolem vodních nádrží a mnoho dalšího. Určitě si zde každý najde svoje.

Sraz je v 11.00 hodin na konečné zastávce Mariánské údolí (bus č. 55). Odtud se společně přesuneme k nedaleké vodní nádrži.

wwim11brno_2

Svou účast můžete potvrdit na vytvořené události na Facebooku, kde budou umístěny všechny aktuality ohledně srazu.

Pro ty co netrefí – nabízím hromadný přesun na místo srazu z Hlavního nádraží. Kdo bude mít zájem, ať se ozve do soukromých zpráv nebo do komentářů pod fotku ZDE.

[stag_map lat=“49.214305″ long=“16.713827″ width=“100%“ height=“350px“ style=“none“ zoom=“15″]

Pomozte nám rozšířit informaci o připravovaném srazu českého Instagramu #instameetczech sdílením banneru na Instagram, Facebook, Twitter nebo jakoukoli jinou sociální síť. Banner můžete stáhnout přímo zde na stránce nebo pomocí odkazu níže. Za každé sdílení a šíření moc děkujeme!

wwim11brno_1

[stag_button url=“http://iglife.cz/wp-content/uploads/2015/03/wwim11brno_1.jpg“ style=“red“ size=“large“ type=“stroke“ target=“_blank“ icon=“arrow-circle-down“ icon_order=“before“]Stáhnout[/stag_button]

Mediální partner akce:

logo-full-tisk

View Comments

There are currently no comments.
Další článek