První český Instagram magazín - iGLife.cz
IGLife.cz – Instagram magazín

Náš projekt vznikl s cílem pozvednout českou Instagramovou scénu. Jak sám říká jeho zakladatel Michal Kotek, chtělo to něco nového, něco svěžího a moderního. Proto si vzal na pomoc dalších osm ověřených ambasadorů mobilní fotografie u nás a IGLife.cz je na světě.

Narozdíl od našich kolegů na poli českého Instagramu, kterých si za předešlou spolupráci nesmírně vážíme, chceme postavit IGLife.cz více na lidech a společné budovat komunitu, která žije focením a Instagramem stejně jako my. Chceme několikrát do roka pořádat populární instameety, scházet se, vyměňovat si tipy na zajímavá místa, diskutovat o aplikacích, technikách a o životě.

Zároveň chceme nastavit nové měřítko české mobilní fotografie. Nekvalitních a neoriginálních snímků je na sociálních sítích mraky, my v IGLife.cz chceme zveřejňovat a oceňovat jen tu nejzajímavější práci a přispět tím k růstu místní Instagramové scény i po stránce estetické.

Manifest IGLife.cz

Věříme, že focení spojuje lidi. Věříme, že místní Instagramová komunita si zaslouží větší pozoronost, a věříme, že nejlepší čas začít je právě teď. IGLife.cz má ambice stát se centrem českého Instagramu. Chceme vystavovat tu nejzajímavější práci vytvořenou českými fotografy a nefotografy, společně objevovat zajímavá místa, sdílet tipy a triky od těch nejlepších a v neposlední řadě, chceme fotit a chceme se focením bavit. Pojďte do toho s námi.

Text: lucascorny

 

Spojte se semnou přes sociální sítě!