#ComunityFirst aneb odměna za Vaši přízeň Instagramu
IGLife.cz – Instagram magazín

Instagram se nedávno rozhodl, že je nejvyšší čas poděkovat svým nejoddanějším uživatelům, kteří na své profily pravidelně sdílejí fotografie z celého světa. Z celkového počtu přibližně 200 milionů uživatelů odměňuje Instagram každého, kdo má (dle mého úsudku) více jak 10 tisíc followerů. Což je také nemalé číslo.

V posledních několika týdnech rozesílal Instagram těmto uživatelům e-mail, ve kterém děkuje za rozvoj a přispění do komunity. A jako poděkování zasílá malý dáreček v podobě Instagram tokenů.

instagram-community-mail

Odměna v podobě malého balíčku, který Vám domů dopraví přepravní společnost FedEx skrývá opravdu hezky zpracovanou knížku „A book about the Instagram community“ o celé komunitě a misi instagramu. Na listech knížky naleznete mini rozhovory s 12 úspěšnými světovými instagramisty, několik stran je věnováno světovým instameetům a historii instagramu, která je zachycena na 12 fotografiích. Moc hezky je také zpracovaná část „Moments“ ve které jsou vybrány snímky z událostí, které lidé z celého světa sdíleli v průběhu nějakých událostí (hurikánů, zemětřesení…). Několik posledních stran je pak pro inspiraci věnováno 12 nejoblíbenějsím hashtagům Instagramu.

Mimo brožury jsou v balíčku také dvě samolepky loga instagramu, dva malé odznáčky a vyražená karta s poděkováním „Thank you for being an important part of the Instagram story„. Celá zásilka je pak tématicky vyplněná trhanou slámou.

Českých instagramistů bylo obdarováno hned několik, patří mezi ně například @hynecheck, @majkl_k, @matescho, @j1rk4, @lucascorny, @prazakj, @eluch, @tenkudrnatej a další. Pokud patříte také mezi obdarované instagramisty, tak nám dejte určitě vědět, připíšeme Vás do seznamu.

hynecheck majkl_k

matescho j1rk4

lucascorny prazakj

eluch tenkudrnatej

Spojte se semnou přes sociální sítě!

View Comments

Další článek