Hashtag Discover: #followmeto
IGLife.cz – Instagram magazín

Připravili jsme pro Vás novou rubriku s názvem HASHTAG DISCOVER, ve které budeme společně objevovat ty nejzajímavější, nejkreativnější a nejpopulárnější hashtagy na Instagramu a jelikož se na Instagramu používá hashtagů nespočet, budeme opravdu rádi, když nám napíšete své tipy na další skvělé hashtagy do komentářů pod příspěvek, na Facebook či náš Twitter.

V pokračování v rubrice Hashtag Discover jsme si pro vás připravili velmi originální a na provedení vcelku jednoduchý hashtag #followmeto. Tento fenomén vznikl úplnou náhodou, říká ruský fotograf Murad Osmann (@muradosmann): “Fotil jsem všechno co jsem viděl, ale najednou se moje přítelkyně začala nudit, tak mě chytla za ruku a táhla pryč. Takhle vznikla úplně první #followmeto fotka.” Tomu se tak stalo v Barceloně 18. října 2011.

first_followmeto

Od té doby se svojí přítelkyní Nataly Zakharovou (@yourleo) cestují a fotí podobně fotografie na specifických místech po celém světě. Vznikl tak fenomén a k dnešnímu datu sleduje tento projekt skoro 2 miliony lidí!

Follow-me-women-turns-back-and-reveals-her-face-1  bb2e11748ed8f337fbbc2460806d1f42

10488506_626546004110702_176175016_n

Vyzýváme vás! Pokuste se vyfotit co nejpůsobivější fotografii na toto téma a sdílejte ho na Instagramu s hashtagem #iglifeczfollowmeto. Fotka, která nás nejvíce zaujme bude publikována na našem Instagram účtu. Kreativitě se zde meze nekladou!

Prozkoumejte hashtag #followmeto

View Comments

There are currently no comments.
Další článek