Huntgram: To nejlepší z instagramu
IGLife.cz – Instagram magazín

Před více jak devíti měsíci se dvěma skvělým fotografům a uživatelům Instagramu Augustinu Gotlibovi  (@gotlib) a Lucasu Waratovi (@lakxs) zrodila v hlavě myšlenka stvořit aplikaci, která vyzvedne ten nejlepší obsah a nejlepší uživatele této fotografické sociální sítě.

Kluci si s projektem dali opravdu hodně práce a téměř devět měsíců vyvíjeli mobilní aplikaci pro iPhone, shromažďovali ten nejlepší obsah z celého Instagramu a hlavně z každé země světa vybírali ty nejlepší Instagramery.

To vše se dělo takřka v utajení. Na Instagramu padla první zmínka o této skvělé aplikaci až po jejím vypuštění do App Store. Tedy zmínka, hoši to vymysleli opravdu skvostně a každému „suggested“ uživateli zaslali zprávu, ve které stručně představili aplikaci a samotný projekt Huntgram, který má ve svém logu minimalistickou lišku a nenápadně každého poprosili, zda by na svůj profil mohl umístit jimi vybranou top fotografii s názvem projektu a zemí daného uživatele.

A jelikož je Instagram báječná komunita lidí, kteří mají rádi dobré projekty, tak se projekt a samotná aplikace šířila napříč sociální sítí jako virus.

IMG_3375

Zástupců z České Republiky je v aplikaci hned několik, mezi špičkou českého Instagramu jsou cherubian_czradimzboril, eluch, hynecheck, t4de, majkl_k, j1rk4, prazakj, danekpavel, djasonnam, adleyy a human_of_prague, která byla navíc poctěna tím, že její fotografie byla vybrána jako náhledová pro Českou republiku.

IMG_3377
Samotná aplikace je zpracovaná opravdu skvěle na hlavní straně máte každý den doporučeného jednoho člena komunity, který je svými příspěvky zajímavý. Po rozkliknutí se pak zobrazí seznam z předešlých dnů. Pod doporučeným členem naleznete přehledně rozřazené menu s jednotlivými kategoriemi, ve kterých můžete objevovat nové zajímavé fotografy – WORLD, CATEGORIES, INFLUENCERS a HASHTAG. Dále se v menu nachází ikona pro zobrazení vašeho profilu a ikona pro zobrazení notifikací, které indikují přidání uživatelů do jednotlivých zemí a nové fotografie ve všech kategoriích.

IMG_3376 IMG_3378

Jediné co v aplikaci pokulhává je její rychlost. Vše se poměrně dlouho načítá a celá aplikace občas spadne. Věřím však, že další aktualizace přinese zlepšení.

Nicméně aplikaci rozhodně doporučuji všem zapáleným Instagramerům a fotografům, jelikož v ní naleznete opravdu skvělé fotografie a především v ní nasbíráte hromady a hromady inspirace pro svoji tvorbu.

[stag_button url=“https://itunes.apple.com/us/app/huntgram/id855185754?ls=1&mt=8″ style=“red“ size=“medium“ type=“stroke“ target=“_self“ icon=“thumbs-up“ icon_order=“before“]Stáhnout aplikaci HUNTGRAM[/stag_button]

Spojte se semnou přes sociální sítě!

View Comments

  • emkei

    Vyber ceskych zastupcu potesil a plne souhlasim. A ze tam neni jeera beru jako dukaz kvalitniho vyberu, preci jen nejde o tlacene PR, ale o fotky.


Další článek