Instagram aplikace pro iOS podporuje správu více účtů
IGLife.cz – Instagram magazín

Před nějakým časem začal Instagram ve své aplikaci testovat možnost správy více účtů najednou, po které prahne velké množství uživatelů a především pak agentur spravujicích profily značek. Toto testování však bylo oznámeno pouze skrze platformu Android a o iOS se tehdá vůbec nemluvilo.

Vůbec první vlaštovku máme od českého instagramisty @vojtechpavelka, který nám poskytl screenshoty svého Instagram profilu v iPhone. Na snímcích můžete vidět nové políčko Přidat účet v nastavení aplikace a zárověň ukázku toho, jak se jednotlivé účty přepínají – viz horní lišta se jménem. Další změnou je pak ikona profilu ve spodní liště, kde místo univerzální ikony postavy uvidíte profilovou fotografii daného účtu.

multiacc-instagram-iglifecz

Více inormací o této aktualizaci bohužel prozatím nemáme. Každopádně se těšíme, až se tato příjemná novinka objeví i u nás v telefonech. Pokud patříte mezi šťastlivce, kteří už v aplikaci Instagram mohou spravovat více účtů, určitě nám to napište do komentářů. 😉

Spojte se semnou přes sociální sítě!

View Comments

  • Honza

    Hlásím, že už mi to taky funguje. Parádní fíčura :) Zažádal jsem před týdnem pomocí jakýhosi formuláře pro androidisty (byť mám iPhone) a zprovoznili mi to.


Další článek