Dokumenty o Instagramu, které vás zaručeně inspirují!
IGLife.cz – Instagram magazín

Ještě jste neviděli žádný krátkometrážní film týkající se Instagramu? Chyba! Na světě jich již vznikla pěkná řádka. Proto jsme pro vás vybrali ty nejlepší z nejlepších, které vás zaručeně inspirují! Připravte si popcorn a jdeme na to!

D_1

Instagram Is
Jako první si představíme zaručeně jeden z nejznámějších dokumentů, který kdy o Instagram komunitě vznikl. Zasloužil se o to Paul Tellefsen (@technopaul). Ve filmu vystupují známí Instagrameři jako Kyle Steed (@kylesteed), Brenton Little (@brenton_clarke) a Allison Anderson (@allistrange).


Carter and Brooke  // The Engagement
Pětiminutový dokument o Carterovi a Brooke, které spojil Instagram dohromady. Společně využivali Instagram jako nástroj kterým spolu mohli sdílet svůj každodení život. Po dlouhých dvou letech vztahu se Carter rozhodl si Brooke vzít. Zeptal se přátel na Instagramu jestli by mu neporadili krásné místo, kde by ji mohl požádat o ruku. Nebudu předbíhat, podívejte se sami!

An Instagram Generation
Krátký dokumentární snímek, natočený na Instameetu v Californii, Santa Monica pier (#santamonica0413). O tento kousek se postaral Ravi Vora (@ravivora). Přesně tohle se stane, když se sejde Instagram komunita!

Kevin Russ – A Traveling Photographer
Portrét jednoho z nejznámějších „Landscape“ fotografů na Instagramu – Kevina Russe (@kevinruss). Fotky fotí pouze na jeho iPhone, ovšem po zhlédnutí několika jeho fotografií, tomu nebudete věřit!

View Comments

Další článek