Instameet na Sněžce? Proč ne!
IGLife.cz – Instagram magazín

Ano, vidíte dobře! Bude se konat Instameet v podobě „Výšlapu na Sněžku“. Nebude to tedy tradiční Instameet, na jaký jsme už všichni zvyklí, ale půjde o první „Instatůru“ v České republice.

Pozvěte své známé, přátele a vyrazíme společně na nejvyšší horu ČR, užijeme si společně krásný den!
Organizátorkou celé akce je Instagramerka – Adéla Ježková (@adleyy), takže se jí neváhejte na cokoliv zeptat. Pro všechny je připravena trasa dlouhá 19 kilometrů, kterou vzládnou rozhodně všichni. Trasa začíná u Špindlerovy boudy. Dále vede po hřebenu kolem polských jezer až na Sněžku. Zpět se půjde přes Luční boudu, kde si můžete dát oběd a poté zpátky směr Špindlerův mlýn.
Mimo to, je domluvena spolupráce s firmou Nestlé, která připraví balíčky s jídlem a pitím.

Datum je zatím stanoveno na 19. září 2015 – to se ale může kvůli počasí změnit. Věříme, že půl roku dopředu si určitě každý najde čas, tak neváhejte a zapište si toto datum do kalendáře!
Bližší informace s konečným datem vám budeme postupně přinášet. Svoji účast můžete potvrdit na události na Facebooku. Zatím je na Facebooku potvrzeno přes 80 lidí, my ale doufáme, že se číslo ještě zvýší a přijde tak co nejvíce vášnivých fotografů a nadšenců do Instagramu.

Podle nás je to skvělá příležitost se setkat s lidmi se stejným zájmem. Tak neváhejte a přijďte si s námi vyšlápnout na nejvyšší horu České republiky!

View Comments

There are currently no comments.
Další článek