#instameetczech - areál bývalé Poldi Kladno - IGLife.cz
IGLife.cz – Instagram magazín

Začal nám nový rok a s ním přichází také první letošní sraz české Instagram komunity! Tentokrát se netradičně bude konat v kladenském areálu bývalé Poldovky a to přesně v sobotu 10. ledna 2015. I tady bude co fotit jako na předchozích #instameetczech. Spoustu opuštěných budov, místností, komínů a mnoho dalšího!

Z českých Instagramerů potvrdilo svoji účast například @lucascorny, @j1rk4, @danekpavel, @adleyy, @radimzboril, @tomasscz_, @matescho a další. Svoji účast můžete potvrdit na vytvořené události na facebooku, kde budou umístěny všechny aktuality ohledně srazu.

Sraz je v 11:00 hodin na parkovišti u Lidlu, hned vedle autobusového nádraží. Odtud se hromadně přesuneme do nedalekého areálu.

[stag_map lat=“50.149124″ long=“14.120007″ width=“100%“ height=“350px“ style=“none“ zoom=“15″]

Pomozte nám rozšířit informaci o připravovaném srazu českého Instagramu #instameetczech sdílením banneru na Instagram, Facebook, Twitter nebo jakoukoli jinou sociální síť. Banner můžete stáhnout přímo zde na stránce nebo pomocí odkazu níže. Za každé sdílení a šíření moc děkujeme!

pozvanka_kladno

[stag_button url=“http://iglife.cz/wp-content/uploads/2015/01/pozvanka_kladno-1024×1024.jpg“ style=“red“ size=“large“ type=“stroke“ target=“_blank“ icon=“arrow-circle-down“ icon_order=“before“]Stáhnout[/stag_button]

View Comments

There are currently no comments.
Další článek