#instameetczech - Prokopské a Dalejské údolí - IGLife.cz
IGLife.cz – Instagram magazín

A je to tu, další oficiální sraz české Instagram komunity! Tentokrát se celá akce uskuteční 9. srpna 2014 v překrásném prostředí přírodního parku Prokopského a Dalejského údolí, kde na účastníky #instameetczech čeká opravdu mnoho skvělých objektů na focení, jako například jezírka, skalní útvary, opuštěné budovy, železnice a mnoho dalších. Rozhodně si tedy nezapomeňte promazat paměť svého chytrého telefonu či paměť karty ve fotoaparátu! Věřím, že fotografií bude opravdu hodně.

Z českých instagramistů potvrdili svoji účast @prazakj, @hynecheck, @majkl_k, @j1rk4, @matescho, @radas16, @pluhovsky a další. Svoji účast můžete potvrdit na stránce Srazy.info nebo v události na facebooku, kam budeme psát aktuální informace ohledně srazu. Pokud budete mít jakýkoliv problém s cestou (například zpoždění vlaku atd…), můžete se obrátit na @majkl_k pomocí iMessages (iglifecz@icloud.com) nebo přímo na telefonní číslo: +420 / 773 254 114. Rádi na Vás počkáme.

Sraz na #instameetczech je v 11:00 hodin na zastávce Nové Butovice, odkud se bude hromadně odjíždět.

[stag_map lat=“50.0402457″ long=“14.36046″ width=“100%“ height=“350px“ style=“none“ zoom=“15″]

Pomozte nám rozšířit informaci o připravovaném srazu českého instagramu #instameetczech sdílením banneru na Instagram, Facebook, Twitter nebo jakoukoli jinou sociální síť. Banner můžete stáhnout přímo zde na stránce nebo pomocí odkazu níže. Za každé sdílení a šíření moc děkujeme!

instameet-instagram-iglifecz

[stag_button url=“https://dl.dropboxusercontent.com/u/18828545/IGLife.cz/instameet-instagram-iglifecz.png“ style=“red“ size=“large“ type=“stroke“ target=“_blank“ icon=“arrow-circle-down“ icon_order=“before“]Stáhnout[/stag_button]

Spojte se semnou přes sociální sítě!

View Comments

Další článek