VIDEO: Ohlédnutí za #Instameetprague
IGLife.cz – Instagram magazín

V neděli 12. Října 2014 se konal další Instameet, tentokrát při příležitosti světových Instagram srazů #WWIM10, ovšem o týden později. Tentokrát se o organizaci postaral Lukáš (@lucascorny) a Jason (@djasonnam). Jako lokalitu vybrali krásné prostředí přírodní rezervace Divoké Šárky v Praze.

Začal nám podzim a tak i prostředí přírodní rezervace zářilo krásnými podzimními barvami. Celé akce se zúčastnilo 25 Instagramerů, nejen z České republiky. Bohužel, se nezúčastnila větší část potvrzených jmen, z důvodu onemocnění. Ovšem, díky této skutečnosti jsme mohli poznat více nových tváří, které se účastnily podobného setkání poprvé. Jak říká sám Lukáš: „Česká Instagram komunita se každým dnem stále rozrůstá.“

Další fotografie z #instameetprague

10731903_583306865130183_1917839367_n

Pro ty, kteří se nemohli dostavit, máme kratký sestřih toho nejlepšího z celého dne. Dle mého názoru panovala celé setkání příjemná a uvolněná atmosféra, posuďte sami!
[stag_video src=“https://www.youtube.com/watch?v=0CLu1SFTlMA“]
Kamera / Střih: Radim Zbořil (@radimzboril)

Věříme, že se nás příště sejde ještě mnohem více, datum dalšího setkání bude oznámeno brzy. Jestli nechceš, aby ti něco uteklo, sleduj nás na sociálních sítích [stag_icon icon=“facebook-square“ url=“http://facebook.com/iglifeczech“ size=“25px“ new_window=“yes“] [stag_icon icon=“instagram“ url=“http://instagram.com/iglifecz“ size=“25px“ new_window=“yes“] [stag_icon icon=“twitter-square“ url=“http://twitter.com/iglifecz“ size=“25px“ new_window=“yes“]. Doufáme, že vás přístě všechny uvidíme!

View Comments

Další článek