The Book - Nová sezóna - IGLife.cz - Instagram magazín
IGLife.cz – Instagram magazín

S přílivem módních blogerů a youtuberů, kteří dennodenně zásobují sociální sítě svými příspěvky s hastagy a fotkami začínajícími ranní kávou v jednom z převážně pražských a dostatečně hipsterkých bister, vznikl nový imagový časopis, který o sobě dává vědět jak v digitální, tak i první tištěné verzi Zero Edition.

IMG_1123

The Book magazine se na českém poli neobjevuje dlouho, přesto stojí za to si ho přinejmenším pročíst. The Book se svým konceptem odlišuje a prvoplánovitě nejde po tom, co lidé chtějí. Jde si svou vlastní cestou s řadou mladých a kreativních lidí, kteří ho posouvají dál. Čtenářům přibližuje svět české módy a designu. Inspiruje je každý den, připravuje fotoreporty a street fashion, vytváří módní editorialy. Jeho základna se pomaličku rozrůstá i do světových metropolí jako je Londýn či New York. Část redakčního týmu funguje na Slovensku a spolupráci hlásí i v Berlíně, Kyjevě nebo Petrohradě. Svou sílu vidí v objevování a spolupráci mezi nadějnými a talentovanými lidmi, kteří mají potenciál zvítězit a zviditelnit se na českém trhu i v zahraničí. Za dobu svého fungování se The Book stal mediálním partnerem Czech design weeku, celosvětové kampaně Fashion Revolution a pokračuje dál. Je otevřený a přístupný všem, kteří se zajímají o design, módu, styling či beauty. Na jaře se můžete těšit na velké překvapení v podobě druhého výtisku se spoustou novinek, které pro vás redakce The Book připravuje.

IMG_1121

„The Book je odrazem všeho, co nás inspiruje a zajímá, každá kreativní myšlenka, nový projekt, každý začínající nadějný talent, který v sobě skrývá obrovský potenciál a chce své umění ukázat světu nebo i objektivní kritika lidí, která nás nakopává dopředu, ale je toho mnohem víc, mě inspiruje a nabije každý, kdo se na mě během dne usměje. Usmívejte se, je to to nejkrásnější, co na sobě můžete mít!“ … – říká editorka a produkční Tereza Juřenová

View Comments

There are currently no comments.
Další článek