Už jsme tu jeden rok! - IGLife.cz - Instagram magazín
IGLife.cz – Instagram magazín

Ano, je to tak! Přesně před rokem se zrodila myšlenka vybudovat českou Instagram komunitu, s cílem pozvednout český Instagram. Za ten rok se stala spousta věcí, ale hlavní myšlenka zůstává pořád stejná.

Co všechno se stalo za první rok naší existence
Zaujali jsme skoro 1 500 nadšenců do Instagramu, kteří za uplynulých 365 dní sdíleli přesně 91 689 fotek označených naším hashtagem. Mimo jiné, 9. července 2014 jsme se stali prvním Instagram magazínem v České republice. Máme na triku dvě velká setkání komunity – v Praze a Kladně. A na sklonku roku 2014, novoroční soutěž o Instagram kalendář.

[stag_video src=“https://www.youtube.com/watch?v=U7yK8RqTBng“] Kamera / Střih: Radim Zbořil (@radimzboril)

Naše plány do budoucna
Tak jako na začátku, bude naší hlavní prioritou kvalita. Chceme oceňovat jen tu nejzajímavější práci a přispět tím k růstu místní Instagramové scény i po estetické stránce. Na webu s vámi budeme i nadále sdílet tipy na focení od již úspěšných Instagramerů. Několikrát do měsíce vám chceme poskytovat dostatek inspirace, rozhovory se zajímavými Instagramery a pořádat i nadále populární instameety.
Díky vašim ohlasům v dotazníku zvažujeme výrobu triček, placek a samolepek. Pokud máte jakékoliv návrhy, můžete nám je stále psát do dotazníku níže.

[stag_button url=“http://bit.ly/iglifeczdotaznik“ style=“red“ size=“large“ type=“stroke“ target=“_blank“ icon=“hand-o-right“ icon_order=“before“]Dotazník k jednomu roku existence[/stag_button]

 PŘEDSTAVUJEME VÁM ZBRUSU NOVÝ PROJEKT
A DAY WITH INSTAGRAMER, nebo-li DEN S INSTAGRAMEREM

O co půjde?
Projekt vznikl za účelem nahlédnout do zákulisí Instagramerů. Přiblížit co nejvíce divákovi jeho dění na této sociální síti, a hlavně jak se změnil jeho běžný život od té doby, co začal na Instagramu aktivně působit. Přiblížit tak Instagram široké veřejnosti a ukázat ho ve světle kvalitní fotografie.
[stag_video src=“http://youtu.be/suZTuqEX_kc“]

To by bylo shrnutí naší práce. Děkujeme vám všem, kteří jste součástí české Instagram komunity. Doufáme, že se vám naše nové projekty budou líbit a zachováte nám svou přízeň.

Děkujeme Vám všem, že nás již rok sledujete!
Váš IGLife.cz tým

View Comments

Další článek