VIDEO: Celosvětový Instameet v Brně - IGLife.cz - Instagram magazín
IGLife.cz – Instagram magazín

V sobotu 21. března 2015 se v rámci již jedenáctého oficiálního celosvětového Instagram srazu uskutečnil první Instameet v Brně. Dohromady se sešlo přesně 75 Instagramových nadšenců, tato skutečnost činí tento Instameet za zatím největší v České republice!

Počasí nám také krásně přálo, i když předpovědi počasí tomu moc nenapovídaly. Bohužel Mariánské údolí zatím nezářilo příliš jarní atmosférou, i přesto však vzniklo mnoho kreativních a zajímavých fotografií. Nevznikaly však jen fotografie, ale i zážitky. Pro mnoho lidí byl tento Instameet vůbec první, který měli možnost navštívit.

Všechny fotografie z #WWIM11BRNO

Pro ty, kteří neměli možnost se srazu zúčastnit tu máme tradičně video, které si vzal na starost jako obvykle Radim Zbořil (@radimzboril) a druhou kameru Vojtěch Filko (@vojtechvole).
[stag_video src=“https://youtu.be/FmO0REhl5H8″]

POMOZTE NÁM VIDEO SDÍLET NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH: [stag_icon icon=“facebook-square“ url=“https://www.facebook.com/dialog/share?app_id=87741124305&href=http%3A//www.youtube.com/attribution_link%3Fa%3DpSN8NhpXc4k%26u%3D%252Fwatch%253Fv%253DFmO0REhl5H8%2526feature%253Dshare&display=popup&redirect_uri=https://www.youtube.com/facebook_redirect“ size=“30px“ new_window=“yes“] [stag_icon icon=“twitter“ url=“https://twitter.com/intent/tweet?url=https%3A//youtu.be/FmO0REhl5H8&text=WORLDWIDE%20INSTAMEET%2011%20%40%20Brno%2C%20Czech%20Republic:&via=YouTube&related=YouTube,YouTubeTrends,YTCreators“ size=“30px“ new_window=“yes“]

Všichni zúčastnění měli možnost vyhrát několik zajímavých cen, které nám poskytl e-shop Metrostore.cz, kterému tímto moc děkujeme. Soutěžilo se o nejlepší portrét, odraz ve vodě a nebo jumpstagram. Protože nás nakonec zaujalo fotografií mnohem víc, rozhodli jsme se ocenit dohromady 6 fotografií.

Patrik Soldán – @patrik_pv
brno3

Matěj Šmucr – @matescho
brno4

Tomáš Křivánek @tomasscz_
brno2

Ondřej Král @ondra_k
brno6

Tereza Fürbacher @tezfurbacher
brno5

Michal Hala @wolfii1
brno1

Všem výhercům gratulujeme a zároveň je prosíme, aby se ozvali na e-mail – info@iglife.cz, děkujeme!

V rámci Instameetu jste mohli také vyhrát poukaz v hodnotě 540 korun na vyvolání fotografií od Vyvolej.to. Zde rozhodlo o vítězi samotné Vyvolej.to. Vítězem se stala @barbara_duff se svou odrazovou fotografií.

View Comments

There are currently no comments.
Další článek