Základy mobilní fotografie s úspěšným Instagramerem ze Seattlu
IGLife.cz – Instagram magazín

V době chytrých telefonů se stále více rozrůstá fenomén mobilní fotografie. Tato skutečnost činí focení jednodušší a dostupnější než kdy jindy. Instagramer ze Seattlu Cory Staudacher (@withhearts) se rozhodl nám všem ukázat a podělit se o to, jak si vytvořil svůj osobitý styl, díky kterému ho na Instagramu sleduje více než 400,000 lidí. Provede nás základy mobilní fotografie – procesem focení, upravování až po samotné sdílení a to vše pouze na jeho iPhonu.

Vše je rozděleno do pěti kategorií. Naučíme se, jak hledat zajímavé lokace, kdy fotit a za jakého světla, užitečné aplikace pro úpravu fotografií, jak vybírat pouze ty nejlepší fotografie, a nakonec, jak komunikovat s ostatními Instagramery přes síť.

1. Úvod
[stag_video src=“https://www.youtube.com/watch?v=ihLjDpyaGWg“]

2. Hledání lokací a focení
LMP-2
http://youtu.be/igu7T-YGq_k
3. Světlo a editace
LMP-3
http://youtu.be/dpvn9HR6Ahs
4. Komunita
LMP-4
http://youtu.be/80WvTZtIldg
5. Tutoriál: editační proces
LMP-5
http://youtu.be/STtCLfH8tZ8

Chcete dostávat novinky ohledně nových dílů jako první? Doporučujeme navštívit stránky www.learnmobilephotography.com a přihlásit se k odběru pomocí vašeho e-mailu.

Naučili jste se něco nového? Ukažte to na Instagramu pod hashtagem #withheartsskillshare a možná bude sdílená zrovna vaše fotografie!

View Comments

There are currently no comments.
Další článek